Публичная оферта

Основні поняття
 • відвідувач Сайту   - особа, що відвідала сайт shoes-poland.com.ua без мети розміщення Замовлення.
 • Користувач   - фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті shoes-poland.com.ua.
 • покупець   - Користувач, що розмістив Замовлення на сайті shoes-poland.com.ua з метою придбання товару для особистих потреб.
 • Продавець   - NEXT SHOES або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині (товар, який реалізується юридичними особами або фізичними особами-підприємцями, відмінними від NEXT SHOES, відзначений в каталозі товарів Інтернет-магазину як «маркетплейс-товар» ).
 • Інтернет магазин   - Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою shoes-poland.com.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
 • сайт   - http://shoes-poland.com.ua.
 • сторінка Продавця   - сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцями, відмінними від NEXT SHOES, а також іншу інформацію, що є суттєвою для укладення та виконання договору купівлі-продажу Товару. Сторінка Продавця доступна по посиланню, розміщеної на   сторінці з описом Товару під кнопкою «Додати в корзину».
 • товар   - взуття, одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.
 • замовлення   - належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.
1.       загальні положення
 1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою http://www.shoes-poland.com.ua або ж через мобільні додатки NEXT SHOES для операційних систем iOS і Android.
 1. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі - Умови продажу товарів), а щодо Товарів, що реалізується не   NEXT SHOES, але   іншими юридичними особами та / або індивідуальними підприємцями, також з   умовами продажу і доставки Товарів, розміщеними на  сторінках відповідних Продавців, що містять інформацію про   умови продажу та   доставки Товару такими юридичними особами / індивідуальними підприємцями. У разі незгоди Користувач зобов'язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт http://www.shoes-poland.com.ua.
 1. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.
 1. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.
 1. Угода (далі - Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення по телефону (050) 5924955.
 1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.
 1. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов'язану з випо нением зобов'язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.
 1. Всі права і зобов'язання за укладеним з Користувачем Договору виникають безпосередньо у Продавця, при цьому Покупець, приймаючи цю Угоду, повністю розуміє і погоджується, що в разі укладення договору з Продавцем, відмінним від   NEXT SHOES,   NEXT SHOESне є стороною зазначеного договору і не несе обов'язків, пов'язаних з його виконанням, крім передбачених цією Публічної офертою.
 1. В рамках Замовлення   NEXT SHOES   надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем Договору.
2.       Предмет згоди
 1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою http: //www.shoes-pola nd.com.ua.
 1. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.
3.       Реєстрація на сайті
 1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Реєстрація».
 1. Реєстрація на Сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.
 1. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
 1. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: Next-Shoes@Ukr.Net.
 1. Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.
4.       Товар та порядок здійснення покупки
 1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 30 хвилин.
 1. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора Call-центру  NEXT SHOES).
 1. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.
 1. В   випадку скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
 1. Замовлення Покупця оформлюється в   згідно з   процедурами, зазначеними на   сайті в   розділі «Оформлення Замовлення» по   адресою http://www.shoes-poland.com.ua
 1. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від того, яке юридична особа / індивідуальний підприємець є Продавцем замовленого Покупцем Товару, наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного для обробки і доставки Замовлення.
 1. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.
5.       Доставка замовлення
 1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Способи доставки» за адресою http://www.shoes-poland.com.ua; способи і приблизні терміни доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, вказані на відповідних сторінках Продавців на Сайті. Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.
 1. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. Покупець також погоджується, що територія доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, може бути обмежена. Інформація про території доставки Товарів, що реалізуються іншими Продавцями, представлена на відповідних сторінках Продавців на Сайті.
 1. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
 1. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, якій може надати відомості про замовленні (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення. Продавці, відмінні від   NEXT SHOES, має право самостійно визначати коло осіб, яким може бути переданий замовлений Товар.
 1. Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
 1. під   Для уникнення випадків шахрайства, а   також для виконання взятих на   себе зобов'язань, зазначених в   пункті   5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а   також вказати тип і   номер наданого Одержувачем документа на   квитанції до   Замовленням. Продавець гарантує конфіденційність і   захист персональних даних отримувача.  
 1. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, доставка здійснюється безкоштовно.
 1. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки, і вказується на Сайті на останньому етапі оформлення Замовлення.
 1. Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку.
 1. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.
 1. При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Бланке доставки замовлень» і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.
 1. Час перебування кур'єрів, що доставляють товар, який реалізується   NEXT SHOES, за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами. Час перебування кур'єрів, що доставляють товар, який реалізується іншими Продавцями, може відрізнятися як в більшу, так і в меншу сторону в залежності від умов доставки Товару відповідного Продавця.
 1. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв'язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів, що реалізуються продавцями, відмінними від   NEXT SHOES, знаходяться у виключній компетенції таких продавців і в деяких випадках дана інформація не може бути доведена до відома Покупця; при цьому співробітники і фахівці call-центру   NEXT SHOES   зобов'язуються надавати будь-яке можливе сприяння і приймати залежне від них заходи для надання Покупцеві такої інформації.
 1. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: 
 1. здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».
6.       Оплата товару
 1. Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування.
 1. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.
 1. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.
 1. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
 1. Оплата Товару здійснюється Покупцем:
 1. готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок;
 1. безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.
 1. При замовленні товару, вартість якого перевищує 150 EUR, згідно із законодавством України, клієнт повинен сплатити ПДВ і митний збір, які розраховуються Державною митною службою України в день ввезення посилки на територію України в гривнях за курсом НБУ за такою формулою:
Митний збір (ТС) = (СТ - 150 EUR) * 10%
ПДВ = (ТС + (СТ - 150 EUR)) * 20%
Повний розмір додаткових платежів = ТС + ПДВ, де
СТ - вартість товару;
150 EUR - вартість товару, що не обкладається податками;
20% - податок на додану вартість (ПДВ);
10% - розмір митного збору.
 1. NEXT SHOES і інші Продавці мають право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцями самостійно і вказані на Сайті (знижки, бонуси, порядок і умови їх нарахування щодо Товарів Продавців, відмінних від NEXT SHOES, розміщуються на відповідних Сторінках Продавців) і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку . Знижка, встановлена відповідним Продавцем, не може бути застосована до Товару, що реалізується іншим Продавцем, якщо інше не вказано для відповідного Товару на Сайті.
 1. NEXT SHOES   веде статистику оформлених Покупцем замовлень.   NEXT SHOES   вправі в односторонньому порядку визначати способи оплати, доступні відповідному Покупцеві, грунтуючись на статистиці дій, скоєних Покупцем у взаєминах з   NEXT SHOES.
7.       Повернення товару та грошових коштів
 1. Повернення Товару здійснюється відповідно до «Умов повернення», зазначеними на Сайті за адресою   http://www.shoes-poland.com.ua. Правила повернення Товару можуть встановлюватися кожним відповідним Продавцем самостійно і повинні здійснюватися на відповідній Сторінці Продавця.   NEXT SHOES   не несе зобов'язань щодо повернення Товару, що реалізується іншими Продавцями. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару