Повернення і обмін

Обмін / Повернення
При покупці товарів в нашому інтернет магазині Ви можете бути впевнені в тому, що c виниклою проблемою обміну або повернення товару Ви не залишуся наодинці. Кожен такий випадок розглядається в індивідуальному порядку з урахуванням всіх Ваших побажань і претензій. Також, нижче представляємо Вам перелік нормативних актів, які регулюють даний питання в правовому полі. У случе необхідності, Ви завжди маєте можливість з ними ознайомитися.


Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких повинна відповідати взуття:
ДСТУ 2157 "Взуття. Терміни та визначення";
ДСТУ 2158 "Взуття. Дефекти. Терміни та визначення";
ГОСТ 26167: 2009 "Взуття повсякденне. ТУ";
ГОСТ 19116: 2007 "Взуття модельне. ТУ";
ГОСТ 26166-84 "Взуття повсякденне з синтетичних і штучних шкір. ТУ"


Гарантійні терміни товарів згідно р.ІІ ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»:
Взуття для дорослого населення: Взуття повсякденне з верхом з натуральної шкіри: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття повсякденне з верхом із синтетичних і штучних шкір: зі шкіряною підошвою - 40 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону; з підошвою зі шкіри з гумовою накладкою - 45 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону; з підошвою з шкірволону, стироніпу, транспоренту, полівінілхлориду - 60 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону; з підошвою з поліуретану, пористої гуми, термопластичного еластомеру - 70 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Взуття модельне з верхом з натуральної шкіри: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону. Взуття модельне з верхом із синтетичних і штучних шкір: 30 днів з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону.
Згідно м І ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»: Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) приймає на себе зобов'язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.
Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.


Термін служби дорівнює гарантійному строку
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно м II ст.8 Закону України «Про захист прав споживачів». У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.
Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу або з початку сезону (для взуття):
Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня;
Літній сезон з 15 травня по 15 вересня;
Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.
Згідно «Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами» гл. 3: За ознаками сезонності взуття поділяється на:
зимове - утеплене всіх видів;
весняно-осіннє - чоботи, напівчоботи, черевики, напівчеревики не утеплені, туфлі закриті на товстій підошві з пористої гуми або поліуретану;
літнє - туфлі літні відкриті, сандалети, сандалі та інше.
Обмін і повернення товарів належної якості: Повернення і обмін товарів належної якості (тільки при покупці нових товарів) проводиться протягом 14 днів з дня продажу, якщо зазначений товар не був у споживанні, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, фабричні ярлики, товарний чек. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, Ви можете або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Повернення товару здійснюється в тому випадку, якщо товар Вам не підійшов відразу після його доставки в відділеннях видачі багажу «Нова Пошта» або кур'єр ще перебуває з Вами. В такому випадку Ви оплачуєте лише вартість доставки товару.


Увага!
При поверненні товару все витрати пов'язані з пересилкою товару (через компанії - перевізники) або відправкою грошей (всі банківські операції) бере на себе Покупець.
Купуючи товари в нашому магазині, Ви погоджуєтесь з даними рекомендаціями по догляду і порядком експлуатації взуття, а також гарантійними термінами.